מנהלי הביטחון


 

בקשת הצטרפות למנהלי הביטחון 

רשת מצודה -נט רשת החירום האזרחית
הצטרפו ותהיו חלק מקהילת המגיבים הראשונים של ישראל


מנהל ביטחון!

מכתב זה הוא כול קורא עבורך ועבור קהילת עולם האבטחה להצטרף כחברים ברשת החירום למנהלי האבטחה של ישראל. מיזם שאפתני וחשוב שללא הרתמות שלכם ואמונה בצדקת הנושא וחשיבותו הוא לא יצלח.

כאשר הצגנו את הרעיון של הקמת רשת קשר אזרחית המיועדת למנהלי אבטחה ולקשר ביניהם לבין כוחות החירום הממלכתיים , לא היה אחד שלא אמר את המילים "איך יתכן שעד היום זה לא היה קיים". אבל עובדה  , עד היום לא הייתה בנמצא רשת שתאפשר תקשורת דו כיוונית בין מנהלי הביטחון לבית המשטרה , פיקוד העורף, מד"א , כב"א ועוד וגם לא הייתה קיימת פלטפורמה שתאפשר הקמת מאות אשכולות קשר על בסיס טריטוריאלי או מגזרי שתאפשר תקשורת יום יומית ובחירום בין מנהלי הביטחון לבין עצמם מלבד קבוצות ווצאפ , טלגרם ואחרות.

לכם מנהלי הביטחון , הקב"טים והמנב"טים אני לא צריך להסביר עד כמה קשר כזה הוא חיוני לעבודה השוטפת וודאי בעת אירוע ובשעת חירום. כפי שקיימת בצה"ל רשת לחירום (מוסקיטו) שנועדה לאפשר תקשורת בחירום ע"י כל גורמי הצבא כך תשמש גם רשת מצודה-נט .

החזון שלנו שבכול חדר בקרה , מוקד , חמ"ל ועוד יוצב מקלט המקובע לרשת מצודה נט ורשתות נוספות בהתאם למיקומו הגאוגרפי של המערך , המגזר אליו הוא משתייך , הכוחות השכנים לו וכל רשת נוספת החשובה למערך.

כלל הרשתות יהיו מחוברות גם למוקד ארצי בו תמוקם עמדת השליטה והבקרה של הרשת אשר תהיה מאוישת 24/7 ותכלול קישור קבוע לכלל גורמי הרגולציה ותאפשר קשר דו כיווני ביניכם לבין הכוחות הממלכתיים . במידה ואחד מגורמי החירום ירצה להעביר מידע לאזור גאוגרפי / למגזר מקצועי או למתקן ספציפי הדבר יוכל להתבצע תוך דקות .

באתר הרשת ניתן למצא מאות אשכולות קיימים אליהם אתם מוזמנים להצטרף וכאמור הנכם מוזמנים ליצור אשכולות נוספים ע"פ דרישתכם וצרכיכם.

עלות הקישור + מכשיר הקשר ואפליקציות יעלה סביב 100 ₪ בלבד לחודש בהתאם לסוג המכשיר המבוקש .

ובנימה אישית : אני מניח שרבים מכם מכירים אותי כעורך של מגזין מצודה וכמנהל של כנס האבטחה של ישראל . אני פעיל שנים רבות במערך האבטחה האזרחי ומכיר רבים מאוד מכם כחברים, קולגות וכלקוחות . אי לזאת חשוב לי לומר ולהסביר כי מיזם זה נולד למען הקהילה שלנו וטובת עם ישראל ולא למטרות רווח . אי לכך גם הקמנו עמותה רשומה ומפוקחת וכלל הפעילות שלנו תהיה גלויה לעיניכם .

נכון להיום יש לעמותה ועדת מייסדים מכובדת שכולם עובדים בה בהתנדבות ומקדישים ממרצם ומזמנם , משתמשים בכישוריהם ובקישוריהם לקדם מיזם זה בשל חשיבותו .

שוב אנו קוראים לכם להצטרף ולקחת חלק ביוזמה שאם תצלח תעניק למדינת ישראל ככלל ולעולם האבטחה בפרט יכולות חשובות מאין כמותן שלא היו לנו עד היום.

בתודה

עירד

הצטרפות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.