טכנולוגיה וציוד

 

טכנולוגיה וציוד

הרשת נבנתה על בסיס הטכנולוגיה הקרויה-voice over cellular (המחליפה את רשת מירס). טכנולוגיה זו מאפשרת הקמת מאות תתי רשתות (אשכולות) על בסיס חלוקה טריטוריאלית או מגזרית או גם וגם. טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת דיבור רציף ,העברת טקסט ותמונות בזמן אמת.

הפלטפורמה , איזיטוק מקבוצת YTCOM  המשמשת את רשת החירום האזרחית נבחרה ע"י החשב בכללי באוצר עבור גורמי החירום הממלכתיים ביניהם מ"י , מד"א וכב"א ואושרה ע"י רשות החירום הלאומית "רח"ל" כפלטפורמה המומלצת למגיבים הראשונים של ישראל . הטכנולוגיה נבחנה ואושרה מבחינת אבטחת מידע ע"י רשות הסייבר בלאומית .

מערכת השו"ב  של הרשת מאפשרת פתיחת רשת ייעודית לאירוע (אד-הוק) ע"פ פוליגון כך שכל חבר רשת הנמצא בפוליגון יוכל להיות בקשר רציף עם כלל הגורמים בנמצאים או נכנסים לשטח האירוע. מערכת השו"ב כוללת ממשק חוזי המאפשר לזהות את מיקומי המשתמשים על גבי מפה , יכולת קריטית באירועי חירום. יכולת זו קיימת גם ע"ג האפליקציה (לצפייה מהטלפונים החכמים) והן במס' דגמים של מכשירי הקשר איתם אנו פועלים.

אנו מציעים שלוש שכבות שליטה ובקרה :

דיספצ'ר- מערכת שו"ב מקומית- מיועדת לגופים המפעילים מס' רשתות משנה . מערכת השו"ב (דיספצר) מאפשרת שליטה ובקרה בו זמנית על כלל הקבוצות במרחב המוגדר כולל חוזי ע"ג עזרי שליטה (מפות , תצ"אות וכדומה) אוטתן מפעילים ממחשב במוקד / חדר הבקרה.

מכשירי קשר- חברת Ytcom מציעה מס' דגמים של מכשירי קשר ייעודיים, החל ממכשיר בסיסי ללא מסך וכלה בטלפון סמסוג מוקשח הכולל מערכת PTT מובנת .

אפליקציה- לאותם חברים/ עובדים / מתנדבים להם לא ניתן לספק מכשיר קשר ייעודי אנו מציעים אפליקציה הניתנת להתקנה על כל מכשיר טלפון חכם (רצוי אנדרואיד) שתאפשר קשר ישיר בין החברים בקבוצה ובין מפקדי הכוח. כאמור האפליקציה מאפשרת גם לראות את חברי הקבוצה ע"י עזר שת"פ כמפה או תצ"א .

לפרטים נוספים לחץ כאןהצטרפו ותהיו חלק מקהילת המגיבים הראשונים של ישראל


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.